Kontakt

Z dniem 01.06.2011 r. powstała nowa firma dermatologiczna DermaProfil z siedzibą w Warszawie. Jest ona ukierunkowana na wyszukiwanie u światowych producentów unikalnych, specjalistycznych preparatów i leków dermatologicznych, a następnie na wprowadzanie ich na rynek polski, zachowując najwyższe standardy jakości dystrybucji i przekazu merytorycznego.

Naszym przesłaniem jest przede wszystkim polepszenie stanu zdrowia i podniesienie jakości życia naszych Klientów. Kierując się naszym credo „WYBIERAMY TO, CO NAJLEPSZE”, po szczegółowej analizie potrzeb polskiego rynku dokonaliśmy wyboru i obecnie firma DermaProfil jest ambasadorem trzech marek w Polsce:

CutisHelp linia specjalistycznych preparatów na bazie oleju konopnego (Parenteral), Oliprox i Acnaid (linie produktowe Boderm, tworzone w ramach międzynarodowego stowarzyszenia producentów i dystrybutorów UE, którego jesteśmy członkiem).

Działalność promocyjno-sprzedażowa prowadzona jest od czerwca przez Zespół Przedstawicieli Medyczno-Farmaceutycznych w województwach pomorskim, kujawsko-pomorskim, łódzkim, mazowieckim, lubelskim, śląskim, małopolskim, podkarpackim. Do końca 2012 roku będziemy obecni w całej Polsce.

DANE TELEADRESOWE

DermaProfil Sp. z o.o.
Grochowska 278 lok. 14
03-841 Warszawa

tel: + 48 22 870-06-06
fax: + 48 22 870-12–22

NIP: 113–28–23–609

Skontaktuj się z nami:

Zobacz nasze produkty:


Promocja preparatów CutisHelp
w aptekach internetowych

»DOZ.pl     »AptekaPrima24     »